Huis verkopen susteren
Je huis verkopen in Susteren.

Makelaars in Susteren.
- Wil jij je huis verkopen in Susteren en gelijk een gratis waardebepaling aanvragen?
- Wat kun je doen om makkelijker een huis in Susteren aan te kopen?
- Welke mogelijkheden heb je in Duitsland als je in Susteren geen huis vindt naar jouw gading?
- Wil je een huis verhuren in Susteren? Ook dan komen we gratis langs....
- Hoe weet ik welke huizen in Susteren te koop staan?
- Wil je meer weten over de woningwaarde in Susteren en Susteren zelf?
Wil jij een makelaar met meer dan 100.000 uur ervaring welke het MEESTE uit jouw huis in Echt-Susteren en omgeving?
Ons team bestaat uit Makelaars & Marketeers
Al jaren doen we niets anders dan trainen, trainen en nog eens trainen om jouw huis te verkopen tegen de Hoogste Prijs. We bestaan al bijna 40 jaar en het heeft echt bloed , zweet en tranen gekost, maar we beloven je dat je voordeel hebt van al die ervaring. Geloof ons maar.
Wij hebben de Zwarte Band In Onderhandelen.
Wat wil je nog meer?
Susteren valt binnen het gespecialiseerde werkgebied van onze makelaars.
Dus ook daar passen we onze BestSeller Methode toe.
Mis deze niet. Het zou zonde zijn als je dit laat liggen omdat je denkt dat het niets voor je is. Straks krijgt jouw buurman wel veel meer geld voor zijn, misschien wel minder mooie, huis en dan zou je toch balen dat je op zijn minst niet een keer hebt gekeken naar deze methode.
Onze makelaars komen graag bij jouw huis in Susteren langs om je vrijblijvend uit te leggen hoe jij meer geld kunt krijgen voor jouw huis.
De BestSeller Methode. Meer Geld | Hetzelfde huis.
MAAR......
Misschien twijfel je wel omdat je bang bent met 2 huizen te blijven zitten.
Ken jij het Probleem?
Je bent bang dat je straks met 2 huizen tegelijk zit of dat je juist op straat staat omdat je eigen huis verkocht is en je zelf nog niets nieuws hebt gevonden.
Je bent niet alleen!
Veel woningeigenaren willen graag verhuizen maar durven hun huis niet aan te bieden in deze overspannen markt. Begrijpelijk.
Je moet namelijk kiezen om eerst een andere huis aan te kopen zodat je weet waar je heen kunt verhuizen of je zet je eigen huis eerst op de markt en gokt dat je snel wat anders vindt.
In het ene geval heb je hoge dubbele lasten, in het andere geval sta je misschien op straat.
GEVAARLIJK DUS..........
Homespotters lost dit probleem voor je op. Het biedt verkopers én geduldige kopers een mooie kans, zonder dat je gelijk onder druk staat.
Verkopers flirten....
Verkopers kunnen flirten met de markt en deze toch alvast aftasten door hun woning voorzichtig aan te bieden zonder dat deze al officieel op de markt staat. Het dossier is klaar, de foto's zijn gemaakt, de teksten al geschreven en de eerste klanten worden voorzichtig benaderd.
Alles staat eigenlijk in de startblokken......
Kopers zijn geduldig....
Kijkers welke bereid zijn iets langer te willen wachten op een woning kunnen in aanmerking komen als koper. Zij kopen het huis en tekenen een koopcontract met een langere aanvaardingstermijn van bijvoorbeeld ca. 6 maanden tot 1 jaar of ze tekenen nog geen koopcontract omdat jij dat als de verkoper nog niet wilt, maar zitten alvast in de wachtkamer totdat jij wat anders hebt gevonden.
Samen winnen...
Zo kan jij als verkoper je huis al 'verkopen' zonder op straat te komen staan en kan de koper een huis bemachtigen zonder de concurrentie aan te moeten met de hele woningmarkt. De koper betaalt altijd een markconforme prijs of zelfs vaak juist meer omdat hij immers de eerste is!
Eigenlijk ideaal dus voor allebei! De koper heeft eindelijk zijn huis en jij als verkoper zekerheid en waarschijnlijk een goede prijs.